KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861425
nr 1286 1425
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Gatuvy, daterad 1952, Signerad, numrerad 228/300. Motivet: 24x17 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:15:58
3/11 12:23:30